Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Stativ zvaný také „chobotnice“ se vyrábí z kvalitního plastu a kovu. Nohy se skládají z devíti koulí, to umožňuje  měnit tvar stativu tak, aby ho šlo nastavit jakkoli podle potřeby. Tento stativ je perfektní volbou pro vytvoření jedinečných snímků během jakékoli cesty nebo výletu. Stativ je opatřen 1/4″ stativovým šroubem.

  • 100% kvalita
  • Jedinečná flexibilita – každá  ze tří noh je opatřena devíti klouby a kulovými klouby,  každý z těchto kloubů má rotační rozsah 360°
  • určeno nejen pro fotografování
  • Odnímatelný spojovací článek s tlačítkem určený k uvolnění zámku
  • Pevná a stabilní konstrukce
 

Specifikace:

Materiál: Guma, kov, plast
Rozměry: 165 × 35 × 35 mm

 

Součástí balení je:

1x stativ Tripod Gorilla Pod – malý

 

Využití stativu k fotoaparátu

Stativ je určený k většině typů fotoaparátů a zrcadlovek. To lze poznat podle tak, že ve spodní části fotoaparátu se nachází prostor k montáži šroubu. Do tohoto prostoru pak stačí stativ snadno našroubovat.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost