Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Nastavitelné a odolné 360° otočné rameno vám umožní nastavit vhodný úhel a výšku, je vybaveno velmi silnou pružinou, takže unese mnohem větší váhu.

Stojan je vyroben z vysoce kvalitní a odolné ocelové konstrukce, dvojité pružiny na každém rameni chrání mikrofon před náhlými pády a dodává tomu bezpečnost a stabilitu.

Ochranná síťka před mikrofonem účinně odfiltruje vítr a další nežádoucí hluk v pozadí. To zlepšuje kvalitu zvuku záznamu. Síťka také chrání váš mikrofon před poškozením při dlouhodobém ulpívání slin.

Držák s husím krkem: tento flexibilní držák je kompatibilní s vtšinou mobilních telefonů, je dostatečně pružný aby se mohl otáčet a odolává opakovaným pohybům.

Materiál: ocel

Hmotnost: 1100 gramů

Úhel otočení: 360°

Maximální nosná hmotnost: 2 kg

Délka paže: 37 x 37 cm

Balíček obsahuje: 

1x nastavitelné rameno

1x ochranná síťka před mikrofon

1x tlumič vybrací

1x stolní svorka

1x držák na telefon

1x pěnový kryt na mikrofon

4x stahovací pásky

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost