Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Fotografický světelný stan je mobilní fotografické studio s jehož pomocí můžete pořizovat atraktivní fotografie produktů pro účely online aukcí, profesionálních katalogů nebo produktů.

Díky promyšlené kontrukci je montáž stanu extrémně jednoduchá a rychlá. Rám vyrobený z hliníku zajišťuje správnou tuhost a lehkost. Plášťový materiál stanu je extrémně odolný proti poškození. Po složení je celá sada velice skladná a nezabírá mnoho místa.

Sada obsahuje pět druhů barevných pozadí (černá, modrá, bílá, červená a šedá). K dispozici jsou také dvě dvoubarevné světelné lišty, které mají 168 nastavitelných LED světel, 16 nastavení jasu od 0 do 100%

Dodatečný difuzér umožňuje dosáhnout efektu rozptýleného a měkkého osvětlení při současném snížení tvorby odlesků, odrazů a stínů na fotografovaném produktu. Super síla 8000 luxů, teplota baru 5500 K a index podání barev CRI 92+ vám umožní dosáhnout přirozených  a příjemných výsledků. Fotografované objekty budou dobře osvětleny.

Integrovaný ovladač umožňuje plynulé nastavení výkonu osvětlení. Můžete snadno upravit příslušné parametry, abyste dosáhly nejlepších výsledků. Díky použití energeticky úsporných LED diod spotřebovává osvětlení mnohem méne elektřiny než tradiční žárovky. 

Velký prostor zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a moderní LED diody zabraňují nadměrnému zahřívání zařízení. Můžete tedy klidně fotografovat dlouhé hodiny bez obav z přehrátí lampy a poškození stanu.

SPECIFIKACE:

Rozměry balení: 51 x 16,4 x 16 cm

Hmotnost balení: 2,68 kg

Rozměry produktu: 40 x 40 x 40 cm

Výkon: 24 W

Barevná teplota: 3200 - 5500 (± 200 K)

Jas: MAX 8000 LUX

Množství LED: 168 kusů

CRI: ≥ 92

Napětí: AC 110 V nebo 220 V, DC 24 V

BALÍČEK OBSAHUJE:

1x 40 x 40 x 40 fotografický stan

2x světelné lišty

8x trojcestná přípojka

12x spojovací trubka

1x stmívač

1x síťový zdroj

1x měkký hadřík

5x papír na pozadí

1x taška na přenos 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost