Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Profesionální voděodolný batoh pro fotografy je dostatečně veliký na to abyste do něj mohly umístit dva zrcadlové fotoaparáty, 6-8 objektivů, 2-3 blesky, batoh má extra velkou kapacitu pro fotoaparáty s dlouhým objektivem (150 - 600 mm).

Horní přihrádka pro rychlý přístup nabízí místo pro fotoaparáty s nasazeným objektivem, mimořádně velké ochranné polstrování chrání Vaše vybavení před nárazy.

Specializovaná zóna kompatibilní s DJI Mavic 2, Mavic Air , Mavic Spark, Mavic Pro nebo Mavic Pro Platinum atd... má ochrannou a odnímatelnou vrstvu zabraňující otřesům dronů a jejich následného poškození.

Všechny oddíly v tomto batohu jsou zcela odnímatelné a přizpůsobitelné.

Také nabízí spoustu malých kapes na fototechniku, z obou stran má dvě síťované kapsy na láhev s vodou nebo na stativ. Jedno boční flip pouzdro na příslušenství. Má také uložný prostor na notebook (17 palců - 43,2 cm) a tablet (10 palců - 25,4 cm).

Rozměry balení: 48,6 x 31 x 24 cm

Hmotnost balení: 2,96 kg

Balíček obsahuje jeden profesionální voděodolný batoh na foto techniku a příslušenství.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost