Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Batoh je vyroben z PU kůže a vodoodpudivého polyesterového materiálu, batoh na fotoaparát společně s pláštěnkou byl oficiálně testován a má vodotěsnost IPX5.

Pojme 15,5 palcový laptop, dva DSLR fotoaparáty, čtyři objektivy nebo blesky a další příslušenství. Má boční kapsu pro snadnější a rychlý přístup a zadní přístup pro větší bezpečnost.

Velká horní přihrádka s tunýlkem nabízí dodatečné místo pro oblečení a jiné potřeby. Extra vnitřní kapsy slouží k uschování pro menší příslušenství jako jsou baterie, SD karty atd.

Batoh má ergonomicky polstrovaná záda a ramenní popruhy s větrací mřížkou, ta rovnoměrně rozděluje hotnost a snižuje zatížení na vašich ramenou.

Materiál: Synthetic Leather, Canvas

Velikost batohu: 46 x 28 x 15 cm

Objem batohu: 18 litrů

Hmotnost: 1,43 kg

Balíček obsahuje jeden profesionální batoh.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost