Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Batoh má dvě oddělené přihrádky - Horní přihrádka: slouží k uložení různých osobních předmětů, jako je oblečení, peněženka, mobil nebo blesk. Kromě toho je ale také k dispozici přihrádka na notebook o velikosti 15,6". Spodní přihrádka: slouží k uložení fotoaparátu, dvou standartních objektivů a jiných doplňků jako jsou filtry, baterie nebo paměťové karty.

S objemem 16 litrů lze v batohu bazpečně přepravovat kameru a dvě čočky. Díky skládací a rolovatelné horní části nabízí foto vak dalších 5 litrů úložného prostoru pro šaty a další cestovní vybavení.

Boční kapsa pro rychlý přístup na fotoaparát slouží k tomu abyste například fotoaparát měly rychle po ruce.

Vyjímatelné polstrované přihrádky nabízejí individuální možnosti nastavení pro fotoaparáty, objektivy a další příslušenství.

Foto vak je také mnohostranně použitelný, lze ho pužít nejen jako profesionální tašku na kameru, ale také jako perfektní turistický batoh nebo batoh pro volný čas díky odstranění látkové přepážky.

Rozměry balení: 50,5 33,8 10,9 cm

Rozměry batohu: 45 x 30 x 15 cm

Hmotnost: 1,35 kg

Balíček obsahuje jeden outdoor, fotografický batoh.

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost