Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Sada filtrů má dvojitý závit, který má tenký hliníkový rám, optimální lesk, intenzivní barvy a vysoký kontrast.

UV filtr: částečně eliminuje ultrafialové záření pronikající na čočku objektivem. Na větší vzdálenost tlumí modré a fialové světlo a snižuje kontrast na chromatické aberaci. Výsledkem jsou plnější a lépe rozeznatelné barvy u vzdálenějších objektů. Také slouží jako ochrana předního optického členu před poškrábáním nebo nečistotami.

CPL polarizační filtr: má za úkol filtrovat tzv. polarizované odražené světlo, takto odražené (polarizované) světlo vytváří často rušivé prvky v obraze, které v konečném důsledku vedou k poklesu kontrastu a brilance ve fotografii. Časté využití najdou v krajinářské fotografii. Zejména oceníte ono prokreslení scény, ztmavení modrého nebe, vyčištění barev a odstranění mlžného oparu.

Fotografie jsou pak celkově kontrastnější, barevnější, sytější a čistější.

Modrý, oranžový a šedý filtr: dejte svým fotkám jiné barvy pomocí těchto filtrů, díky nim budou vaše vynikat svým barevným provedením.

FLD filtr: při fotografování portrétních snímů v prostředí se zářivkovým osvětlením, je vhodné použít FLD filtr, které odstraňují zelenkavé zabarvení.

Pouzdro na filtry: udržujte své fltry v bezpečí v pouzdře, toto pouzdro je vyrobené z voděodolného nylonového materiálu.

Balíček obsahuj:

1x UV ochranný filtr, 

1x CPL polarizační filtr,

1x FLD filtr,

6x barevných filtrů (červený, zelený, modrý, oranžový, šedý, hnědý)

1x krytka na objektiv

1x držák na krytku na objektiv

2x pouzdro na filtry

1x čistící hadřík z mikrovlákna

 

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost