Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Magnetický systém: produkt se skládá z několika částí, které lze magneticky spojit dohromady. Skladá se z rukojeti, držáku filtrů, mřížky a odrážedla.

Rukojeť je připevněna k blesku pomocí šroubované svorky k té přidáme magnetický držák filtrů do něhož je možné namontovat jeden barevný filtr (žlutý, modrý, červený a zelený) k filtrům lze připevnit mřížku, která umožňuje vyzařovat světlo různými směry, k mřížce pak lze magneticky spojit odrážedlo.

Držák představuje základ produktu, byl vyroben takovým způsobem, aby byl kompatibilní s téměř všemi blesky. Otvor ze kterého blesk vyhlíží je široký cca 8,3 cm a vysoký 5,6 cm. Výšku lze upravit šroubováním tak, aby seděla na daném blesku.

Rozměry balení: 11,7 x 11,2 x 10,9 cm

Hmotnost: 0,2 kg

Balíček obsahuje:

1x univerzální držák

1x držák filtru

1x mřížka

1x odrážedlo (difuzér)

4x barevné filtry (žlutý, modrý, červený a zelený)

 

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Jméno: 
E-mail: 
telefon: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Hlídat dostupnost